Vážený navštěvníků, používáním stránek Bioden souhlasíte s užíváním cookies, které stránky ke správnému fungování vyžadují.

Udělejte si chutný den

Rostlinné
pomazánky

Vynikající rostlinné pomazánky Bioden Veg paté. Vhodné pro vegany, sportovce a všechny, kteří se zajímají o zdravou výživu. Vyvážené složení, krémová textura a nejjemnější chuť, na to slyší i ti nejcitlivější a nejnáročnější gurmáni.

Podívejte se...

Arašídové máslo Bioden active

Arašídové máslo bez zbytečných doplňků – perfektní doplněk stravy pro sportovce. Umožňuje uspokojit vysokou poptávku po energii, bílkovinách a zdravých tucích.

Mandlové máslo Bioden

Pokud se necítíte dobře, máte pocit, kterému se laicky říká deprese a jste unavení, potřebujete něco, co vás postaví na nohy!

Podívejte se...

Vegetariánské bifteky Bioden

Novinka

Naše vegetariánské bifteky mají vynikající chuť. Můžete si je dát třeba s těstovinami nebo vařenými bramborami posypanými cibulkou či koprem, případně s rýží...

Podívejte se...

Vegetariáni žijí déle?

Článek

Proběhla studie na 70 tisících lidí a již jsou výsledky. Neočekávané rozdíly mezi muži a ženami...
Nadšenci pro vegetariánskou stravu jsou přesvědčeni, že jejich výživa jim umožňuje nejen žít lépe, ale také déle. Je to tak opravdu? K dispozici jsou výsledky několika nedávných studií na toto téma.

Podívejte se...

Vegetariánské steaky Bioden

Novinka

Vegetariánské steaky jsou skvělou alternativou k masu v grilovací sezoně. Naloženy v aromatickém koření jsou ihned po vyndání ze skleničky vhodné k přípravě.

Podívejte se...

Naše oříšková a semínková másla

Podívejte se...

Mladý ječmen

Bioden superfood line

Podívejte se...

Děkujeme Lejle Abbasové

za milou zprávu o našich produktech

"Asi před půl rokem jsem se rozhodla, že udělám něco se svým jídelníčkem. Chtěla jsem nějak s rozmyslem změnit především stravovací návyky, i s ohledem na to, že jsem minimálně 5krát týdně cvičila. A tak jsem se zeptala kamaráda Martina, který se v tom narozdíl ode mne vyzná a ten mi...

Více na FB...

Mexické veg paté a zeleninová svačinka

Novinka

V mexické veg paté najdete červené fazole, kukuřici, zelený hrášek a cibuli i cizrnu. V zeleninové svačince všemocnou jahelnou kaši.

Podívejte se...

S Biodnem víte,
co jíte!

Složky použité v našich výrobcích pochází z přírodních surovin od prověřených dodavatelů.

To je potvrzení skutečnosti, že se staráme jak o naše spotřebitele, tak i o životní prostředí. Žádný z našich produktů neosahuje palmový olej.

Poštovné zdarma?

Při nákupu nad 800 Kč neplatíte žádné poštovné.

Poštovné...

Slevy a výhody?

Členství v Bioden klubu vám je zajistí.

Nepropásněte žádnou akci!

Bioden klub...