Vážený navštěvníků, používáním stránek Bioden souhlasíte s užíváním cookies, které stránky ke správnému fungování vyžadují.


Dostupné v lednu 2018

Organic Muesli Fruit & Seeds 650 g

Bio müsli s ovocem a semínky

Organic Muesli Fruit Seeds

Tyto nejlepší ceny vyhrávající cereálie jsou směsí celozrnného ovsa, žita a ječmene s sladkými sultánkami, meruňkami a mnoha různými semínky. Soustředili jsme všechnu naši píli, abychom vyrobili nutričně nejbohatší celozrnné cereálie, které byly kdy vypěstovány na farmě, v níž se slušně zachází se zvířaty, a vytvořili jsme tak úžasnou a vynikající snídani, která vás vystřelí do světa každé ráno.

Složení

Ovesné BIO vločky, ječmenné BIO vločky, žitné BIO vločky, orestovaný hrubě mletý BIO ječmen, BIO sultánky, BIO meruňky, BIO slunečnicová semínka, BIO dýňová semínka, BIO sezam a BIO lněná semínka.

Pro všechny naše cereálie platí, že jsou pod našim přímým dohledem a lze vždy zpětně dohledat, že všechen oves pochází od nás z Pertwoodské farmy. To znamená původní a čistě bio chuť přímo z Wiltshire, hrabství se světoznámým Stonehenge.

Velice nás těší, že můžeme oznámit, že naše Fruit & Seed Muesli vyhrály další cenu! Nyní naleznete na obalu maloobchodního balení i hvězdičku Ceny za nejlepší chuť.

Naše cereálie doporučujeme podávat nejlépe se studeným mlékem (nebo také ovocným džusem či šťávou), ale můžete také přidat čerstvé či sušené ovoce, měkký sýr, nebo jogurt.

Vločky změknou už po několikaminutovém máčení suché směsi v mléce či šťávě, ale úplně nejlepší pro zvýraznění chuti a optimální zažívání je namočit směs přes noc.

Náš BIO oves vyrostl na Pertwoodské farmě ve Wiltshiru a všechny plodiny jsou ze Spojeného království!

Přirozeně lahodné cereálie ve vaší misce pocházejí přímo z Pertwoodské farmy, která se rozprostírá na 2000 akrech Wiltshireských svahů na okraji Salisburské planiny. Pertwoodská farma je jedna z nejstarších bio farem v Británii. Naše plodiny jsou pěstovány tradičními způsoby, které se spoléhají na štědrost krajiny a na naši vlastní poctivou práci, abychom získali cereálie, které vynikají skvělou chutí a zdraví prospěšnými látkami. Naše know how šetrné k přírodě nám umožňuje pracovat v souladu s přírodou, ponechat krajině její přirozený půvab a zachovat původní faunu. Pertwood znamená, že si můžete ověřit, odkud každé zrnko pochází. A protože na našich polích nepoužíváme umělá hnojiva nerbo pesticidy, můžete si být jisti, že si pochutnáte na nejlepších v Británii vypěstovaných zrnkách, tak jak to bylo v původním řádu přírody.

Nutriční hodnoty na 100 g na porci
Energie 1660 kJ /⁠⁠ 394 kcal 664 kJ /⁠⁠ 157,6 kcal
Proteiny 10,4 g 4,16 g
Uhlovodany 65,5 g 26,2 g
z nich cukry 14,9 g 5,96 g
Tuky 7,9 g 3,16 g
z nich saturované 1,1 g 0,44 g
Mono-⁠⁠nesaturované 2 g 0,8 g
Poly-⁠⁠nesaturované 3,8 g 1,52 g
Vláknina (AOAC) 97 g 38,8 g
Sodík 0,01 g stopové množství

Alergeny

Obsahuje lepek z ovsa, žita a ječmene; sezamová semínka.
Vyrobeno v místech, kde se zpracovává také pšenice a oříšky.

bioden
< hlavní stránka
 
e-shop >
^ nahoru
< zpět