Vážený navštěvníků, používáním stránek Bioden souhlasíte s užíváním cookies, které stránky ke správnému fungování vyžadují.


Dostupné v lednu 2018

Organic Granola Fruit & Nuts 500 g

BIO granola s ovocem a oříšky

Organic Granola

Tyto skvělé a ceny vyhrávající granole jsou směsí celozrnného ovsa, pohanky, sezamu a slunečnicových semínek doplněny sladkými sultánkami a křupavými lískovými oříšky. Soustředili jsme všechnu naši píli, abychom vyrobili nutričně nejbohatší celozrnné cereálie, které byly kdy vypěstovány na farmě, v níž se slušně zachází se zvířaty, a vytvořili jsme tak úžasnou a vynikající snídani, která vás vystřelí do světa každé ráno.

Složení

BIO med, BIO oves, mleté BIO lněná semínka, BIO řepný olej, BIO pohanka, BIO sezamové semínka, BIO sultánky, BIO lískové oříšky a BIO slunečnicová semínka.

Pro všechny naše cereálie platí, že jsou pod našim přímým dohledem a lze vždy zpětně dohledat, že všechen oves pochází od nás z Pertwoodské farmy. To znamená původní a čistě bio chuť přímo z Wiltshire, hrabství se světoznámým Stonehenge.

Velice nás těší, že můžeme oznámit, že naše Granola Fruit & Nuts vyhrála zlatou medaili na Taste of the West Awards’ v roce 2010.

Naše granole doporučujeme podávat nejlépe se studeným mlékem ale mužete také přidat čerstvé ovoce (a proč ne kompotované?), měkký sýr, nebo jogurt, nebo je zobat přímo z krabice. Při speciálních příležitostech doporučujeme přidat borůvky a pistácie.

Náš BIO oves vyrostl na Pertwoodské farmě ve Wiltshiru a všechny plodiny jsou ze Spojeného království!

Přirozeně lahodné cereálie ve vaší misce pocházejí přímo z Pertwoodské farmy, která se rozprostírá na 2000 akrech Wiltshireských svahů na okraji Salisburské planiny. Pertwoodská farma je jedna z nejstarších bio farem v Británii. Naše plodiny jsou pěstovány tradičními způsoby, které se spoléhají na štědrost krajiny a na naši vlastní poctivou práci, abychom získali cereálie, které vynikají skvělou chutí a zdraví prospěšnými látkami. Naše know how šetrné k přírodě nám umožňuje pracovat v souladu s přírodou, ponechat krajině její přirozený půvab a zachovat původní faunu. Pertwood znamená, že si můžete ověřit, odkud každé zrnko pochází. A protože na našich polích nepoužíváme umělá hnojiva nerbo pesticidy, můžete si být jisti, že si pochutnáte na nejlepších v Británii vypěstovaných zrnkách, tak jak to bylo v původním řádu přírody.

Nutriční hodnoty na 100 g na porci
Energie 2029 kJ /⁠⁠ 485 kcal 811,6 kJ /⁠⁠ 194 kcal
Proteiny 7,4 g 2,96 g
Uhlovodany 58,4 g 23,36 g
z nich cukry 24 g 9,6 g
Tuky 23 g 9,2 g
z nich saturované 9,9 g 3,96 g
Mono-⁠⁠nesaturované 0,6 g 0,24 g
Poly-⁠⁠nesaturované 0,3 g 0,12 g
Vláknina (AOAC) 7,5 g 3 g
Sodík 0,03 g 0,01 g

Alergeny

Obsahuje lepek z ovsa, žita a ječmene; sezamová semínka.
Vyrobeno v místech, kde se zpracovává také pšenice a oříšky.

bioden
< hlavní stránka
 
e-shop >
^ nahoru
< zpět