Vážený navštěvníků, používáním stránek Bioden souhlasíte s užíváním cookies, které stránky ke správnému fungování vyžadují.


Dostupné v lednu 2018

Organic Porridge Oats 650 g

BIO ovesné vločky

Organic Porridge Oats

Tyto nejlepší ceny vyhrávající vločky jsou z nejlepšího ovsa vypěstovaného na naší farmě. Soustředili jsme všechnu naši píli, abychom vyrobili nutričně nejbohatší celozrnné cereálie, které byly kdy vypěstovány na farmě, v níž se slušně zachází se zvířaty, a vytvořili jsme tak úžasnou a vynikající snídani, která vás vystřelí do světa každé ráno.

Složení

Ovesné BIO vločky (jumbo size).

Pro všechny naše cereálie platí, že jsou pod našim přímým dohledem a lze vždy zpětně dohledat, že všechen oves pochází od nás z Pertwoodské farmy. To znamená původní a čistě bio chuť přímo z Wiltshire, hrabství se světoznámým Stonehenge.

Velice nás těší, že můžeme oznámit, že naše Porridge Oats vyhrály mnoho cen.

Naše vločková kaše je nejlepší se sklenicí mléka, ale můžete také přidat čerstvé či sušené ovoce.

Při vaření v rendlíku: Směs vloček s vodou nebo mlékem přiveďte za občasného míchání do varu a povařte několik minut na malém plameni. Přidejte nerafinovaný cukr, šlehačku nebo sůl dle chuti.

Při vaření v mikrovlnné troubě: Směs vloček s vodou nebo mlékem vložte v misce k tomu určené do mikrovlnné trouby a ohřívejte po dobu 1,5 až 2 minut na plný výkon, vyjměte z trouby, zamíchejte a vařte další 2 minuty na poloviční výkon. Nebojte se přizpůsobit tento čas výkonu vaší mikrovlnné trouby a vašim chuťovým buňkam.

Náš BIO oves vyrostl na Pertwoodské farmě ve Wiltshiru a všechny plodiny jsou ze Spojeného království!

Přirozeně lahodné cereálie ve vaší misce pocházejí přímo z Pertwoodské farmy, která se rozprostírá na 2000 akrech Wiltshireských svahů na okraji Salisburské planiny. Pertwoodská farma je jedna z nejstarších bio farem v Británii. Naše plodiny jsou pěstovány tradičními způsoby, které se spoléhají na štědrost krajiny a na naši vlastní poctivou práci, abychom získali cereálie, které vynikají skvělou chutí a zdraví prospěšnými látkami. Naše know how šetrné k přírodě nám umožňuje pracovat v souladu s přírodou, ponechat krajině její přirozený půvab a zachovat původní faunu. Pertwood znamená, že si můžete ověřit, odkud každé zrnko pochází. A protože na našich polích nepoužíváme umělá hnojiva nerbo pesticidy, můžete si být jisti, že si pochutnáte na nejlepších v Británii vypěstovaných zrnkách, tak jak to bylo v původním řádu přírody.

Nutriční hodnoty na 100 g na porci
Energie 1496 kJ /⁠⁠ 354 kcal 598,4 kJ /⁠ 141,6 kcal
Proteiny 12,0 g 4,8 g
Uhlovodany 60,2 g 24,1 g
z nich cukry 0,7 g 0,3 g
Tuky 7,3 g 2,92 g
z nich saturované 0,1 g 0,04 g
Mono-⁠⁠nesaturované 0,1 g 0,04 g
Poly-⁠⁠nesaturované 0,2 g 0,08 g
Vláknina (AOAC) 9,7 g 3,88 g
Sodík 0,02 g 0,01 g

Alergeny

Obsahuje lepek z ovsa.
Vyrobeno v místech, kde se zpracovává také pšenice a oříšky.

bioden
< hlavní stránka
 
e-shop >
^ nahoru
< zpět