Vážený navštěvníků, používáním stránek Bioden souhlasíte s užíváním cookies, které stránky ke správnému fungování vyžadují.

ALARA

Alara maca secrets muesli

Alara müsli maca (pouze pro dospělé) 400 g

Alara maca secrets muesli

Maca je peruánská kořenová zelenina, která roste pouze na vysokohorských svazích peruánských And. Je známo, že maca je studnicí mládí a že zvyšuje libido mužů i žen – působí jako přírodní afrodiziakum.
Je zdrojem energie.
Podporuje fyzický i duševní výkon.
Pomáhá udržet optimální výdrž, pocity a vitalitu spolu s fyzickou i duševní pohodou.
Napomáhá udržovat energii.
Přirozeně přispívá ke zdravé sexuální funkci.

65 g porce müsli obsahuje 2,2 g macy, celá zrna a velké množství vlákniny. Je nejen bio, ale i bez přidaného cukru, soli, tuku a umělých ingrediencí. Vynikající, s nádechem zázvoru, bez rozinek.
Podrobnosti:

V Alaře pracují britší experti na müsli. Děláme bio müsli déle než kdokoliv jiný v Británii – už přes 35 let. Jsme největší producenty müsli v Británii.

Použití:

Pro přípravu lahodné snídaně přidejte mléko dle vašeho výběru, džus nebo jogurt nebo si müsli vychutnejte jen tak samotné.

Spotřebujte do data, které je uvedeno na obalu. Skladujte na chladném a suchém místě. Obsahuje lepek. Vyrobeno v továrně zpracovávající oříšky, arašídy, soju a sezamová semínka.

Složení: Výrobek obsahuje 100% ekologicky/bio pěstované suroviny: ovesné vločky (26%), ječné vločky (22%), sekané datle* (17%), restované ovesné vločky (14%), HOT! snídaňovou směs (12%) (oves, maca [29%], jablečný džus, kakaový prášek, zázvor), slunečnicová semínka (6%), dýňová semínka (3%)
*pokryté vrstvičkou slunečnicového oleje, aby se neslepily

Cena včetně DPH: 158 Kč

Nelze koupit

Zpět do obchodu