Vážený navštěvníků, používáním stránek Bioden souhlasíte s užíváním cookies, které stránky ke správnému fungování vyžadují.

BIODEN

Arašídové máslo active

Pasta z burských oříšků – 470 g

Arašídové máslo active

Arašídové máslo bez zbytečných doplňků – perfektní doplněk stravy pro sportovce. Umožňuje uspokojit vysokou poptávku po energii, bílkovinách a zdravých tucích. Krom toho bílkoviny a vitamin E pomáhají bojovat proti oxidačnímu stresu při cvičení (oxidační stres oslabuje imunitní systém a regenerační schopnosti organismu). Hořčík, železo a kyselina listová chrání od křečí a před chudokrevností. Sacharidy přítomné v arašídech mají nízký GI, díky čemuž eliminují prudký pokles hladiny glukózy v krvi a vaše výkonost tedy nebude klesat.

Arašídové máslo active je výborná svačina, která vám pomůže zvýšit svoji efektivitu a vytvoří ideální podmínky k tomu, abyste mohli bojovat o svá nová životní maxima!
Podrobnosti:

Pozor na startovní váhu! Vytrvalci přikládají váze a složení těla velký význam. Na rozdíl od zažitých představ nejsou arašídy tučné, ba dokonce mohou urychlit snižování nežádoucího podkožního tuku. Ideální svačina v čase kolem tréningu jsou rýžové vafle, klasické palačinky nebo palačinky z ovesných vloček – vše s arašídovým máslem – a banán. Taková svačina dělá regenerační zázraky.

Použití:

Uchovávejte při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 1 měsíce.

Výživové údaje (ve 100 g / % DDKP v 1 porci). Energetická hodnota 2527 kJ (609 kcal) / 8 %. Tuky 49 g / 17 %, z toho nasycené mastné kyseliny 6,8 g / 9 %. Sacharidy 16 g / 2 %, z toho cukry 4 g / 1 %. Bílkoviny 26 g / 13 %. Sůl 0,05 g / 0 %.

Množství soli pochází jen z přirozeně se vyskytujícího se sodíku. DDPK – denní doporučený příjem kalorií dospělé osoby (8400 kJ / 2000 kcal).

Složení: Pasta z pražených arašídových oříšků 100 %. Vyrobeno v závodě zpracovávajícím lískové oříšky, kešu oříšky, mandle a sezam. Arašídový olej na povrchu pasty je přirozeným jevem.

Cena včetně DPH: 145 Kč

Zpět do obchodu