Vážený navštěvníků, používáním stránek Bioden souhlasíte s užíváním cookies, které stránky ke správnému fungování vyžadují.

INTENSON

Bio Baobab

Bio Baobab 80 g

Bio Baobab

Dužina těchto plodů se suší a následně se mele na jemný blahodárný prášek. Obsahuje velmi vysoké množství aminokyselin, vitaminu C, vápníku a další pro tělo podpůrné minerály a prvky. Kromě toho, že se plody baobabu používají jako účinné posílení imunitního systému, sehrává důležitou roli při léčbě cukrovky. Jeho přínos je univerzální a každý, kdo ho zapojí do pravidelné stravy, dělá pro své zdraví opravdu mnoho.

Baobab obsahuje aminokyseliny důležité pro regeneraci organismu, má široké spektrum vitamínů, je bohatý na minerály a vlákninu.
Podrobnosti:

Obsahuje aminokyselinu lysin, která je nezbytná pro růst, vývoj a udržování těla a pomáhá proti herpetickým virům, aminokyselinu izoleucin, která pomáhá regeneraci svalů a při únavovém syndromu svalů. Obsahuje vitamín A, který je nezbytný pro správný růst kostí a zubů a správnou funkci imunitního systému a je důležitý pro dobrý zrak, antioxidační účinky, dále spektrum vitamínu B, které napomáhají ke správné funkci nervového systému, vitamín C, který má antioxidační účinky ochraňující buňky v těle, příznivě přispívá ke zdraví kardiovaskulárního systému, napomáhá při rekonvalescenci, podporuje imunitní systém a stavbu a udržování zdravých kostí, zubů, chrupavek, dásní a kůže, je nezbytný pro energetický metabolismus a transformaci potravy v energii a přispívá k absorbci železa z potravy. Baobab je bohatý na minerály: fosfor, který je nezbytný pro strukturu zubů, kostí a buněčných membrán, železo, které podporuje krvetvorbu, draslík, který udržuje rovnováhu mezi vodou a elektrolyty v lidském těle a pomáhá udržovat zdravý krevní tlak, hořčík, který je nutný pro činnost svalů a funkci nervového systému, pomáha při únavě a při ukládání vápníku, zinek, který je důležitý pro správnou funkci imunitního systému, pomáhá při hojení ran a pohlcuje volné radikály a vápník, který tvoří základ pro zdravou strukturu kostí a pomáhá při hojení fraktur. A obsahuje vlákninu, která přináší dlouhodobý pocit sytosti.

Použití:

Prášek z baobabu má příjemnou citronovou příchuť a je možné ho vypít ve sklenici s vodou, případně přidat do připraveného pokrmu. Oblíbený je v jogurtech, raw dezertech, müsli či ovocných nápojích. Doporučené dávkování: 1-3 lžičky denně rozmichat z vodou nebo džusem.

Není vhodné přípravek tepelně zpracovávat.

Složení: 100% prášek z baobabu bio Země puvodu Senegal

Cena včetně DPH: 129 Kč

Zpět do obchodu