Vážený navštěvníků, používáním stránek Bioden souhlasíte s užíváním cookies, které stránky ke správnému fungování vyžadují.

INTENSON

Bio Chlorella

Bio Chlorella – 100 g

Bio Chlorella

Chlorella je jednobuněčná řasa, rostoucí ve sladké vodě. Tato zelená řasa je jednou z nejstarších živých organizmů, je schopna odolávat extrémním podmínkám a velmi rychle se množí. Ve východní Asii, především v Japonsku, ji znají a užívají již po staletí, od poloviny 20. století se Chlorella dostala do povědomí i jinde a dnes patří k základním pilířům zelené superstravy. Je jednou z nutričně nejbohatších potravin na světě. Obsahuje základní vitamíny (A, B1, C, E a K), minerály, ať už základní či stopové, antioxidanty, esenciální mastné kyseliny, proteiny (60 %), sacharidy, nukleové kyseliny a také beta karoten a lutein, které jsou základními kameny zdravého zraku, beta karoten je navíc základem silné imunity a zdravé pokožky.

Chlorella je řazena mezi antioxidanty, což jsou látky, schopné působit proti volným radikálům v našem těle.
Podrobnosti:

Velmi účinnou látkou v chlorelle je unikátní růstový faktor (CGF), který si umí vyrobit díky fotosyntézy. Výzkumy CGF potvrdily, že má pozitivní vliv na obranyschopnost lidského těla, na imunitní systém a na energii a vitalitu. Chlorella udržuje normální činnost srdce a cév a obvyklou činnost a funkci jater a jejich pročištění. Chlorella pomáhá udržovat normální funkci střevního traktu, normální trávení a mikrobiální rovnováhu.

Použití:

Rozmíchat v dostatečném množství vody. Maximalní dávka: 2–3 gramy denně.

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Nepřekračujte uvedené dávkování. Není určeno dětem do 3 let, těhotné  kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců. Obsahuje přirozeně se vyskytující sulfáty.

Složení: 100% bio chlorella, prášek.

Cena včetně DPH: 248 Kč

Zpět do obchodu