Vážený navštěvníků, používáním stránek Bioden souhlasíte s užíváním cookies, které stránky ke správnému fungování vyžadují.

DIET-FOOD

Dietní těstoviny shirataki BIO - špagety

Spaghetti shirataki BIO 300 g

Dietní těstoviny shirataki BIO - špagety

Dietní těstoviny všech tvarů, které neobsahují žádné tuky, sacharidy ani kalorie. Jen opravdu stopové množství! Nechce se vám tomu věřit? Opravdu je to tak. Jsou čistě přírodní, vyráběné z moučky kořene Konjac, který se používají obyvatelé asijského kontinentu jako zdravou plodinu už před 2000 let. Naše výrobky jsou certifikovány JAS (Japanese Acricultural Standard).

300 g je čistá hmotnost po odkapání. Shirataki dietní těstoviny a rýže - konečně je na světě rýže a těstoviny, z nichž se netloustne, ale hubne! Obsahují: 0 % tuku - 0 % cukru - 0 % lepku!
Podrobnosti:

Shirataki jsou vyráběny z čistě přírodní suroviny, a to z kořene plodiny Konjac (Amorphophallus konjac), která připomíná vzhledem naši červenou řepu. Obyvatelé asijského kontinentu začali používat tuto velmi zdravou plodinu již před více než 2000 lety. Zpracováváním kořene konjac vzniká vláknina rozpustná ve vodě, nazývaná také konjacový glukomannan. Největším spotřebitelem konjacových těstovin (které se vyrábějí v různých tvarech) na světě jsou Japonci. Nejčastěji se nazývají Shirataki. Konjacové těstoviny Shirataki jsou vhodné jako součást zdravé výživy, na hubnutí, pro vegetariány, vegany, diabetiky, pro lidi kteří mají problémy s cholesterolem, pro osoby s nesnášenlivostí pšenice nebo alergií na lepek a sóju.

Použití:

Dietní těstoviny a rýži Shirataki prodáváme ve speciálním balení obklopenou konzervační tekutinou. Těstoviny slijeme, dobře propláchneme studenou vodou a dáme vařit na 1 minutu do vroucí osolené vody nebo vývaru. Nakonec slijeme a připravíme podle chuti jako klasickou rýži nebo těstoviny (jako přílohu, rizoto...).

Výživová hodnota na 100 g výrobku: kalorická hodnota 30 kJ (7 kcal), cukry 0,1 g, bílkoviny 0,1 g, tuky 0,1 g, vláknina 2,6 g, sůl 0,1 g.

Složení: BIO konjacová moučka (3,4 %), voda.

Cena včetně DPH: 79 Kč

Zpět do obchodu