Vážený navštěvníků, používáním stránek Bioden souhlasíte s užíváním cookies, které stránky ke správnému fungování vyžadují.

PERTWOOD FARM

Granola Fruit and Nuts

Granola s ovocem a oříšky 500 g

Granola Fruit and Nuts

Tyto skvělé a ceny vyhrávající granole jsou směsí celozrnného ovsa, pohanky, sezamu a slunečnicových semínek doplněny sladkými sultánkami a křupavými lískovými oříšky. Soustředili jsme všechnu naši píli, abychom vyrobili nutričně nejbohatší celozrnné cereálie, které byly kdy vypěstovány na farmě, v níž se slušně zachází se zvířaty, a vytvořili jsme tak úžasnou a vynikající snídani, která vás vystřelí do světa každé ráno.

Naše granole doporučujeme podávat nejlépe se studeným mlékem ale mužete také přidat čerstvé ovoce (a proč ne kompotované?), měkký sýr, nebo jogurt, nebo je zobat přímo z krabice. Při speciálních příležitostech doporučujeme přidat borůvky a pistácie.
Podrobnosti:

Náš BIO oves vyrostl na Pertwoodské farmě ve Wiltshiru a všechny plodiny jsou ze Spojeného království!

Použití:

Velice nás těší, že můžeme oznámit, že naše Granola Fruit & Nuts vyhrála zlatou medaili na Taste of the West Awards’ v roce 2010.

Spotřebujte do data, které je uvedeno na obalu. Skladujte na chladném a suchém místě. Obsahuje lepek z ovsa, žita a ječmene; sezamová semínka. Vyrobeno v místech, kde se zpracovává také pšenice a oříšky.

Složení: BIO med, BIO oves, mleté BIO lněná semínka, BIO řepný olej, BIO pohanka, BIO sezamové semínka, BIO sultánky, BIO lískové oříšky a BIO slunečnicová semínka.

Cena včetně DPH: 187 Kč

Nelze koupit

Zpět do obchodu