Vážený navštěvníků, používáním stránek Bioden souhlasíte s užíváním cookies, které stránky ke správnému fungování vyžadují.

BIODEN

Mandlové máslo pražené

Pasta z pražených mandlí – 185 g

Mandlové máslo pražené

Pokud se necítíte dobře, máte pocit, kterému se laicky říká deprese a jste unavení, potřebujete něco, co vás postaví na nohy! Vzít si mandlové máslo je opravdu dobrý nápad: obsahuje množství kvalitní energie z polynenasycených mastných kyselin, dále pak vápník, zinek, hořčík a draslík k posílení srdce, vitamín B2 a drahocenný antioxidační vitamín e. Hořčík snižuje příznaky únavy a nadměrného stresu, zvlášť ve spolupráci s vitamínem B2. Při boji proti nachlazení pomůže také přítomnost argininu, stejně jako zdravý prospěšných flavonoidů. Mandle jsou také jediné z ořechů, které mají alkalizující vlastnosti.

Přírodní lék pro vaše tělo! Mandlové máslo můžete jednoduše namazat na čerstvý chléb jako svačinu (doporučujeme kombinaci se švestkovou marmeládou. Zkuste také smíchat s míchanou zeleninou; mandle vám změní obyčejné lečo ve výborný kulinářský zážitek. Skvělé je ale i jen tak samotné...
Podrobnosti:

Je-li tělo příliš acidofilní, reaguje chronickou únavu. Pokud se chcete se této únavy zbavit, přidejte do svého jídelníčku naše pražené mandlové máslo. Mandle patří spolu s kešu oříšky mezi ořechy s nejslabšími alergenními účinky. Proto je konzumace mandlí vhodná pro těhotné ženy a kojící matky, neboť mandle obsahují hodně železa a podporují laktaci, krom toho mají schopnost neutralizovat příznaky pálení žáhy.

Použití:

Uchovávejte při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 1 měsíce.

Výživové údaje (ve 100 g / % DDKP v 1 porci). Energetická hodnota 2604 kJ (628 kcal) / 6 %. Tuky 52 g / 14 %, z toho nasycené mastné kyseliny 3,8 g / 4 %. Sacharidy 19 g / 1 %, z toho cukry 4,6 g / 1 %. Bílkoviny 21 g / 8 %. Sůl 0,66 g / 2 %.

DDPK – denní doporučený příjem kalorií dospělé osoby (8400 kJ / 2000 kcal).

Složení: Pasta z pražených mandlí – Mandle pražené 99 %, mořská sůl. Vyrobeno v závodě zpracovávajícím arašídy, kešu oříšky a sezam. Mandlový olej na povrchu pasty je přirozeným jevem.

Cena včetně DPH: 179 Kč

Zpět do obchodu