Vážený navštěvníků, používáním stránek Bioden souhlasíte s užíváním cookies, které stránky ke správnému fungování vyžadují.

PERTWOOD FARM

Muesli Delicious Fruits

Müsli s lahodným ovocem 650 g

Muesli Delicious Fruits

Tyto nejlepší ceny vyhrávající cereálie jsou směsí celozrnného ovsa, žita a ječmene s sladkými sultánkami, meruňkami, datlemi, brusinkami a jablky. Soustředili jsme všechnu naši píli, abychom vyrobili nutričně nejbohatší celozrnné cereálie, které byly kdy vypěstovány na farmě, v níž se slušně zachází se zvířaty, a vytvořili jsme tak úžasnou a vynikající snídani, která vás vystřelí do světa každé ráno.

Naše cereálie doporučujeme podávat nejlépe se studeným mlékem (nebo také ovocným džusem či šťávou), ale můžete také přidat čerstvé či sušené ovoce, měkký sýr, nebo jogurt.
Podrobnosti:

Náš BIO oves vyrostl na Pertwoodské farmě ve Wiltshiru a všechny plodiny jsou ze Spojeného království!

Použití:

Vločky změknou už po několikaminutovém máčení suché směsi v mléce či šťávě, ale úplně nejlepší pro zvýraznění chuti a optimální zažívání je namočit směs přes noc.

Spotřebujte do data, které je uvedeno na obalu. Skladujte na chladném a suchém místě. Obsahuje lepek z ovsa, žita a ječmene. Vyrobeno v místech, kde se zpracovává také pšenice a oříšky

Složení: Ovesné BIO vločky, ječmenné BIO vločky, žitné BIO vločky, BIO sultánky, BIO meruňky, BIO datle, BIO brusinky a BIO jablka.

Cena včetně DPH: 158 Kč

Nelze koupit

Zpět do obchodu