Vážený navštěvníků, používáním stránek Bioden souhlasíte s užíváním cookies, které stránky ke správnému fungování vyžadují.

PERTWOOD FARM

Porridge Oats

Ovesné vločky 650 g

Porridge Oats

Tyto nejlepší ceny vyhrávající vločky jsou z nejlepšího ovsa vypěstovaného na naší farmě. Soustředili jsme všechnu naši píli, abychom vyrobili nutričně nejbohatší celozrnné cereálie, které byly kdy vypěstovány na farmě, v níž se slušně zachází se zvířaty, a vytvořili jsme tak úžasnou a vynikající snídani, která vás vystřelí do světa každé ráno.

Naše vločková kaše je nejlepší se sklenicí mléka, ale můžete také přidat čerstvé či sušené ovoce.
Podrobnosti:

Náš BIO oves vyrostl na Pertwoodské farmě ve Wiltshiru a všechny plodiny jsou ze Spojeného království!

Použití:

Při vaření v rendlíku: Směs vloček s vodou nebo mlékem přiveďte za občasného míchání do varu a povařte několik minut na malém plameni. Přidejte nerafinovaný cukr, šlehačku nebo sůl dle chuti. Při vaření v mikrovlnné troubě: Směs vloček s vodou nebo mlékem vložte v misce k tomu určené do mikrovlnné trouby a ohřívejte po dobu 1,5 až 2 minut na plný výkon, vyjměte z trouby, zamíchejte a vařte další 2 minuty na poloviční výkon. Nebojte se přizpůsobit tento čas výkonu vaší mikrovlnné trouby a vašim chuťovým buňkam.

Spotřebujte do data, které je uvedeno na obalu. Skladujte na chladném a suchém místě. Obsahuje lepek z ovsa. Vyrobeno v místech, kde se zpracovává také pšenice a oříšky.

Složení: Ovesné BIO vločky.

Cena včetně DPH: 158 Kč

Nelze koupit

Zpět do obchodu